A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ja Kë Po E Kopjon Elvana Gjata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[29-01-2016]
Shpesh herë këngëtaret tona janë kopje të shëmtuara të yjebe botërore si: Rihanna, Beyonce, Nicky Minaj etj, dhe kështu humbasin atë veçorin e tyre prej "këngëtareje".

Ditë më parë këngëtarja Elvana Gjata e cila u cilësua si njëra ndër të vetmet që ka krijuar origjinalitetin e saj dhe është unike, po del të jetë se edhe ajo është kopje të dikujt.

Mbase nuk e keni vënë re por në shumicën e fotove Elvana duke sikur Jennifer Lopez, madje edhe pozat që merr janë të ngjajshme. Të paktën këto foto këtë
na e dëshmojnë. (B.A/Teksteshqip.Com)

teksteshqip.com © 2007 - 2018