Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Elvana Gjata - Si Unë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  79

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

01/12/2013

2013-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Acoustic Live Sessions Ep"


I beja qefin vetes
dhe mendoja se me doje ti,
per ty u marrosa un.
Si nje kujtim ti mbete
e venitun jam tani
bosh, do mbetet shpirti im

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

E kujtoj un veten
si e çmendur vija tek ti
me merrej fryma, me dridhej trrupi
un e di...
si nje kujtim do mbetesh
i embel dhe i hidhur, ti
qe urreja dhe kam dashur me gjith shpirt

REF. x2:
si une, si une
zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti

...zemra ka met plas
dashni nuk ke me pas
edhe ti


Ky tekst u dërgua nga Fatjona RogovaKartolina (1)

U krijua nga Alda 2018-02-13 15:27:59
Zemra ka met plas
Dashni nuk ke me pas
Edhe ti

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet