A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Elvana Gjata - Love Me  (Feat. Bruno)


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  652

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/07/2015

2015-07-14T18:00:03

Featuring

Bruno

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Arrangement:

Threedots

Participating in

Top Music Awards 2016

Participating in

Zhurma Show 2015
[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Se më je, më je, më je ti
çdo ndjesi për mua je ti
ti gjithmonë pranë vetes
do më kesh
mjafton vetëm të më duash
dhe sa herë të ma thuash
do ta them njësoj
dhe unë çdo herë

REF. 2x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me

[Bruno:]
Nuk du tjetër, nuk du tjetër
je vetem ti je
zemrën edhe shpirtin tim e ke
jetës time, jetës time
ti kuptim i dhe
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne

[Elvana:]
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë

REF. 4x:
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me


Lyrics submited by Eldae-Cards (3)

2018-05-04 21:10:05
Love me, Love me
Love me, Love me
Love me, Love me
2018-02-15 18:55:25
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti
jam me ty aty ku je ti
s'do të them adio asnjëherë
Sa herë unë të kam lënduar
prapë unë të kam shëruar
dashuria ndodh vetëm një herë
2017-12-25 17:25:38
nuk du tjeter, nuk du tjeter
je vetem ti je
zemren edhe shpirtin tim e ke
jetes time,jetes time
ti kuptim i dhe
nuk bejme dot pa njeri-tjetrin ne

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019