Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Jeta Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  23

Si dy vjet tani
Boten e kishim une dhe ti
Si dy vjet me par kur vije ti
Syt me shkelqenin dashuri
Ndersa tani ne deshperim
Degjon ne radio zerin tim

S'je jeta ime
S'je jeta ime
Se pa ty kuptim po ka
Jo jeten time
Jo jeten time
Se une qe ta dhash, une prap ta marr

Si i'a dole ti
Çdo rreze dielli e ktheve shi
Si i'a hoqe zemres çdo ndjesi
U zvogelove n'syt te mij
Ndersa tani ne deshperim
Degjon ne radio zerin tim

S'je jeta ime
S'je jeta ime
Dhe pa ty kuptim po ka
Jo jeten time
Jo me jeten time
Se une qe ta dhash, une prap ta marr


Ky tekst u dërgua nga Kristt1naElvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/04/2021
Muzika: Pirro Çako
Teksti: Elvana Gjata & Pirro Çako
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: MAX Production
Mix And Mastering: Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars By Shkëlqim Dule
Directed: Blendi Kalivaçi
Editing: Sami Leka
Make Up & Hair: Sellma Kasumoviq, Kaci LleshiElvana Gjata - Jeta Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Ime".
3. Video është e këngës "Jeta Ime", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

2
34

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0