Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvana Gjata - Syni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Ai ai synin po ma lun
Synin, synin, synin po ma lun
Aaaaa baby aaaaa

Ca po menon n'men kur po fol ti
Jeta jem shum e shpejt e di
Ca ke n'menje ti e di, e di
Zemra jeme po ta shoh un n'sy
S'do me dit se tjeter kon a don ajo
S'do me dit se shpirtin ma ka bo follow
Do levizje do me, do me dit se
O habi se pikçu... pikçuditse

Ai ju kam bo fiksim
Vec e ka shkru filmin
E po du po du me lu
Edhe lojrat vec ti kam caktu

Ai ai synin po ma lun
Synin, synin, synin po ma lun
Aaaaa baby aaaaa
Elvana Gjata
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/06/2023
Muzika: Marsel Gunga & Sardi Mneri
Teksti: Elinel & Elvana Gjata
Produksioni: Unik Beatz
Directed By Bogdan Paun
Dop: Alexandru Muresan
Loops Production
Make-Up: Claudiu Burca
Hair: Ana Lazarescu
Stlyling: Domnica Margescu & Miruna MiuElvana Gjata - Syni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syni".
3. Video është e këngës "Syni", por nuk këndohet nga Elvana Gjata.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:


Komente 0