Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elvin A.K.A Mbreti

Elvin A.K.A Mbreti
  • Vendlindja:
  • Gërchec (Shkup) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 1 Dhjetor 1991
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Elvin A.K.A Mbreti është këngëtar. Emri Elvin Veseli. Mëson Në Shkollen "Zef Lush Marku" - ZLM - SHKUP. i Njohur Me Nofken eLviN a.K.a MbReTi Ose MbReTi i Gangsta Grupës Më Të Madhe n`Shkup "DJELMOSHAT PA FRIK" - D.p.F..

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0