Elvis Kungji Poezi
Elvis Kungji

Tema: Poezi Për Familjen


Moter

Ah moj moter sa te dua me e mira je per mua

Ah moj moter shume te falenderoj qe me mesove te shkruaj dhe te lexoj

Ah moj moter sa jemi kenaqur duke luajtur dhe qeshur se bashku

Ah moj moter kurre nuk e kam harruar sa me ke lavderuar

Ah motra ime sa te dua ti je me e mira me e mira per mua

- Poezi nga Elvis Kungji


- U dërgua nga Ekungji -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0