Elvis Kungji Poezi
Elvis Kungji

Tema: Poezi Dashurie


Dashuri Ne Pafundesi

Ne naten e heret plot me dashuri me thoje te dua deri ne pafundesi

Sa dit e sa net kemi kaluar ne boten tone jemi harruar

Mund te vdes per ty te betohem per ata sy

Te dua ende si i marr gabimin qe kam bere a ma fal

Te lutem me jep nje tjeter mundesi sepse akoma te dua ne pafundesi dhe kete gje ti mir e di

- Poezi nga Elvis Kungji


- U dërgua nga Ekungji -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0