Elvis Kungji Poezi
Elvis Kungji

Tema: Poezi Dashurie


Dashuri

Rri shtrire ne shtrat e mendoj per ty si nje psikopat

Mendoj qe te isha me ty dhe gjithe boten ta shikoja ne ata sy

Eeee sa do te doja qe me ty te perfundoja dhe neper endra bashke te fluturoja

Sa here qe nje yll bie e rrezohet deshira ime eshte qe gjithe te mirat te te plotesohen dhe gjithe te keqijat mos te te afrohen

- Poezi nga Elvis Kungji


- U dërgua nga Ekungji -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0