Elvis Kungji Poezi
Elvis Kungji

Tema: Poezi Dashurie


Trëndafili

A te kujtohet trëndafili i pare qe të dhashë atë natë qe bashkë me të të dua të thashë?

eh pra trëndafili është vyshkur njësoj si dashuria jonë thellë brenda zemrës është mbytur.

unë pranova të të doja dhe si dy zogj te dashuruar me ty te fluturoja, por gabim e kisha atë që ndodhi nga ty se prisja.

ti ishe bespreme me tjetrin ike dhe më tek une su ktheve.

- Poezi nga Elvis Kungji


- U dërgua nga Ekungji -


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0