Ema Vishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Ema Vishi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 14 Prill 2017, Ema Vishi publikon videoklipin "Mickey Mouse". Me këtë këngë, Ema Vishi merr pjesë në Diamond Fest 2017 në vitin 2017. Më datë 1 Maj 2018, Ema Vishi publikon videoklipin "Teknologjia". Teksti u shkrua nga Milaim Mezini. Më datë 21 Qershor 2019, Ema publikon videoklipin "Barbi Kukulla". Muzika e këngës u punua nga Anduena Tahiri, teksti nga Andorsa Hajdari, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prod...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Aulona Deshishku

Shejla Sylejmani

Vesa Kiseri

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Xhesuida

Blorentina Morina

Era Saraçi

Lyra Basha

Fortesa Berisha


Tags: Ema Vishi

Krijo Një Kartolinë