Official Video

Ema - Barbi Kukulla


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/06/2019

2019-06-21T12:00:08

Muzika:

Anduena Tahiri

Orkestrimi:

Agon Neziri

Video Produksioni:

RGB EntertainmentNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Barbi Kukulla" kënduar nga Ema.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Barbi Kukulla".
Videoklipi nga Ema i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Elona Sopjani - Barbi Kukulla

une jame e vogel
nanananana
une jame e bukur
nanananana
loder e bukur
te gjith mua me thon
me thon barbi kukull

une jame e vogel
nanananana
une jam e bukur
nanananana
e vogel e bukur
te gjith mu me thon
barbi kukull

jam jam e vogel
jam jam e vogel
te gjith mu me quajn gogel 2x

e vogel,e bukur
te gjith mu me quajn barbi kukull 4x

une jam e voge
nanananana
une jam e bukur
nanananana
e vogel e bukur
te gjith mu me thon
me thon barbi kukull 2x

jam jam e vogel
jam jam e vogel
te gjith mu me qujn gogel gogel2x

e vogel e bukur
te gjith mu me thon barbi kukell4x

Gili - Barbi Kukulla

Kemi deshire ta kemi nje barbi e kur te rritemi te kendojm si GILI.

Flokt e arta si floriri syt e gjelber si ulliri me e mira me e bukuraaa mos je ti barbi kukulla

Mos je ti moj barbi kukulla

Jam e mire e jam e bukuraaaa po nuk jam barbi kukullaa flokt e arta si floriri mi dha gruri dukagjini me freskoi ujt e drinit me dha erë lulja e blinit heeejjj un jam zanë e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeee

Buzet tua lul buzhuri molla faqe kush ti vuri me e mira me e bukuraaaa mos je ti moj barbi kukulla .Mos je ti moj barbi kukulla.

Jam e mir e jam e bukuraaa po nuk jam barbi kukullaaa buzt e mira lul buzhuri kuq si gjaku dhe flamuri faqet i kam molla te kuqe plot ujvaret e mirushes heeeeeeeeeeeeeej .

Un jam zan e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeeeeeeeeeeee

Flokt e arta si floriri mi dha gruri i dukagjinit me freskoi ujt e drinit me dha erë lulja e blinit heeeeeeeej

Un jam zan e kesaj ane jam shqiptare kosovareeeeeeee.
Më Shumë Këngë Nga Ema Vishi: