Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emi Bogdo - E Shkuara, Shkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Sa fort me re kjo zemra ime ndim kerkon,
ne shpirtin tend nese ka jet ti me ndimooooo,
e lodhur jam sot e munduuar,
nje streh kerkoj ku mund te vuuuaj,
dhe fati im derdhen lot
shpirtii mka ngrirr,
sa rug kalova labirin e un pa mbarim
e thjesht isht jeta enderoja un si femij
ai mendonte pasuri
un doja endra dashuriii,
por fati befas me braktisi ne dert te zii

ref:

ku valle te jetoj ku shkoj djelli humbi hena,
kush vall dashurooon, sot haresa te verbonka
dhe pse heshtja fjalen zbeh, duuuuuuuua te jetoooj
pse ti me ndaloooooooon

ku valle te jetoj ku shkoj djelli humbi hena,
kush vall dashurooon, sot haresa te verbonka..
ti zdon ta detgjosh shpirt e dert kan humb ne mergime
duua jeten dua jeten time
e shkuara shkoooj


Ky tekst u dërgua nga DonikaEmi Bogdo
Publikimi: 23/11/2007
Festivali: Kënga Magjike 2007


Emi Bogdo - E Shkuara, Shkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Shkuara, Shkon".
3. Video është e këngës "E Shkuara, Shkon", por nuk këndohet nga Emi Bogdo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emi Bogdo:


Komente 0