Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir Batllava - Ne Dritare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  2

2x
Në dritare m'kan mbet syt e spo të shoh askund zemra ime nuk pajtohet kurr me fjalën fund

2x
kalojn ditë kalojn netë unë rri mbyll n'këtë dhom s'do të shoh si jeton bota kur ti më mungon

2x
nuk i dua këto ditë që m'zbardhin pa ty nuk i dua këto netë kur s'të shoh me sy

2x
kalojn ditë kalojn netë unë rri mbyll n'këtë dhom s'do të shoh si jeton bota kur ti më mungon


Ky tekst u dërgua nga Mimyy-l

Emir Batllava - Ne Dritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Dritare".
3. Video është e këngës "Ne Dritare", por nuk këndohet nga Emir Batllava.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir Batllava:


Komente 0