A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emir (Poet)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Emir (Poet) is a writer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Imarton Osmani

Arber Sokoli

Engjëll Gashi

Valmir Fazliu

Faik Gashi

Mehmet Disha

Jurgen Ndoci

Romeo Gegushi

Samir Maliqi

Tasin Demiri


Tags: Emir (Poet)

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018