Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Ndoshta Gabova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund

Ti m'thave qe em don e kurr nuk em harron Prej dites qe t'takova bone be qe em don Sa her qe kena dal mi thave shum fjal T'besova si i marr t'deshta si asni djal E nala edhe kohen thash me veti kejt bohen Nuk e dita qe ndahum e zemrat tona largohen Se prita ket moment qe ki me thon lem vet sa e sa vite domethon tjetrin e pret a? Nuk dita kurr me rrejt nuk dita kurr met shajt E ti dite shum shpejt mue me m'bo me kajt Aspak mos u kreno veq pak nalu meno "Emiri" qysh t'ka dasht jo asni djal nuk t'do Thave un jam e jotja vertet une t'besova i shprehe shum ndjenja asniher un nuk dyshova Krejt ti fala e nisa nga e para Edhe pse ma heret une nuk kisha varra

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund

Um ktheve mu ka veti qysh e pate mas lehti Edhe ike te tjeri e tash ftyra ku t'meti Te une sikur melaqe deri sa ti u knaqe E kur i more kejt shum shpejt mue ma rrase Ani be hallall t'koft Burrnin ma qite posht Ma fitove zemren okej e jotja koft Une spo pendona hiq edhe pse ndjenja vdiq mo nuk jena as miq e ti? ti mete BITCH Shum sene kan kalu bashk me to un kom ndyrshu Edhe nese k'thehesh so njejt me t'thon t'du Beso mo nuk ja vlen ti apet genjen Edhe vet e vren sikur une mo sun xhen. Hë... thetri t'paska lan ti kthehesh edhe kan Tash kallxom ti mu ky rast a koka i ran S'ka nevoj du mem than sum ke than me mu kur je kan KY OSHT GABIMI JOT MA I RON

Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
NDOSHTA...
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund
Ndoshta gabova un qe ty te deshta shum ti s'dite t'dashurosh per asgje i dhe fund


Ky tekst u dërgua nga XPZ - Sherif KreativEmir
Publikimi: 10/07/2012


Emir - Ndoshta Gabova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta Gabova".
3. Video është e këngës "Ndoshta Gabova", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0