Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Atë Dit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/07/2013

2013-07-27T20:25:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Atë Dit" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet