Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Eminja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/07/2012

2012-07-28T18:45:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eminja" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet