Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Emir - Të Pres  (Feat. Track)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2012

2012-03-24T16:16:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Të Pres" kënduar nga Emir.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Klevi ABG's - Të Pres

NËSE S’JE E QET
E PRAN S’M’KE ATY
DËGJOJE KËT KËNG
TË PRES T’JEMI TË 2
TY DO T’MARRI MALLI
PO UN DO TË PRES
GJITH BOTËN TË MA FALIN
UN ME TY DUA TË MBES

Klevi ABG’s:
BRËNDA ZEMRËS TË KAM
NË MËNDJEN TIME FLI
TË T’KEM 1 HER PRAN
MË BËJ SHOQËRI
EJA MA GZO DITËN
JETËN MA LUMTURO
UN PËR TY DO RRITEM
MOS MË THUAJ FMI
TË LUTEM JO
MË RRËMBEN ME BUZQESHJE
MË PUTH MË ÇON NE QIELL
TI MË NGJALL MUA RRËNQETHJE
KURR NË JET KËSHTU S’JAM NDJER
JO
KURR NË JET KËSHTU S’JAM NDJER
JO
H Ë

Refreni:
NËSE S’JE E QET
E PRAN S’M’KE ATY
DËGJOJE KËT KËNG
TË PRES T’JEMI TË 2
TY DO T’MARRI MALLI
PO UN DO TË PRES
GJITH BOTËN TË MA FALIN
UN ME TY DUA TË MBES

KOLI:

NUK LODHEM TË MENDOJ
ZDI SI T’PËRSHKRUJ ME FJAL
NUK DI TË DASHUROJ
PO DO MËSOJ
TI MË FAL
PASHA ZOTIN T’KAM DIÇKA
DIÇKA SHUM’ ME VLER
NUK MUND TA BLEJ MË BOTËN
M’THUJ TË DUA VET 1 HER
MË THUAJ QË S’KAM TJETËR
TI PËR MU MUNDOHU
MË THUAJ QË ZDO TJETËR
TI PËR MUA TRANSFORMOHU

Refrain:
NËSE S’JE E QET
E PRAN S’M’KE ATY
DËGJOJE KËT KËNG
TË PRES T’JEMI TË 2
TY DO T’MARRI MALLI
PO UN DO TË PRES
GJITH BOTËN TË MA FALIN
UN ME TY DUA TË MBES

………………………………………..

Refrain X2:
NËSE S’JE E QET
E PRAN S’M’KE ATY
DËGJOJE KËT KËNG
TË PRES T’JEMI TË 2
TY DO T’MARRI MALLI
PO UN DO TË PRES
GJITH BOTËN TË MA FALIN
UN ME TY DUA TË MBES

Hysni Klinaku & Morena - Të Pres

Edhe kur ti flen e fundit mua zgjuar do të më lësh zgjuar dooooo të më lësh te pres dhe kur ti zgjohesh e para mua zgjuar do te me gjesh zgjuar dooooooo te me gjesh te pres

reff. x2
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis

Gjithë pa gjum po me shkon nata lagjes tande strehen stret, lagjes taaandeee strehen stret per kursum moj nuk ta fala natë e ditë shihu po me rreh natë e ditë shihu po me rreh

reff. x2
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis

Hajde gutu hajde shpejt mos u vono/............

reff. x4
Do ta kem nen mikee do ti kemi edhe yjet miq do te ze se po me ike veq prej dere mos ta shlis

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Të Pres

Te shikoj ne sy emrin nuk ta di
Dua qe te flas por nuk me jep rast
Rruges kur kalon aspak sme shikon
Pse po me lendon kur zemra te don
Rruges kur kalon aspak sme shikon
Pse po me lendon kur zemra te doooon

ref: 2 x
Naj naj naj naj vetem ty te pres
Naj naj naj je e vetmja shpres

Të shikoj ne sy dhe diqka kuptoj
N'ata syt e tu që smundem ti harroj
Iluzion kjo dashuri sdua qe te jet
Se te dua vetem ty kjo eshte e vertet
iluzion kjo dashuri sdua qe te jet
Se te dua vetem ty kjo eshte e vertet

ref: 2 x
Naj naj naj naj vetem ty te pres
Naj naj naj je e vetmja shpres

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Emir:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet