Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Kur Ke Shku Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x:
Kur ke shku ti, o zemer kur ke shku ti
Mu m'ke smu ti, o zemer mu m'ke smu ti

Shum e perjetova ron
Me hup un dikon
Qe e du ma shum se veten

Ndoshta neser bohet von
kur don me m'thon
qe e ka bo per mu jo per veten

Une sdu me dit ti a ki tjeter
Nese m'del me tjeter zot bonem te'verber
Se nuk du me pa se ka me m'vra
se valla e du hala,

2x:
Kur ke shku ti, o zemer kur ke shku ti
Mu m'ke smu ti, o zemer mu m'ke smu ti

valla i menoj un hala tonat
mesazhet telefonat
plot ondrra, miljona
qe jan prish per pak gjona

Jena kon ma t'mirt na
dy shpirta
si drita
se pritem ket dit na
merzitesh, merzitna

Hala une vuj hala pres
fjalen ma tmir per ty e qes
Hala une shuj hala vdes
hala nbenz lot per ty qes
Emir
Publikimi: 02/07/2023
Teksti: Emir
Mix/Master: Emir
Orkestrimi & Prod.: DepoEmir - Kur Ke Shku Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ke Shku Ti".
3. Video është e këngës "Kur Ke Shku Ti", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0