Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - 1000 Km Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

1000 kilometra larg sdi a do te kthehesh prap mengjesin se harroj kur ti me mungon me mbete me nje shykim ishte pai qe paii zemren ma rrembeve dhe ike pa kufi ndoshta nuk besoj se ndonjeher do kthehesh prap e nese kthehesh zemra ti do te jappp

ref.
jo mos harro fotografin dhe mos harro dashurin qe ne dy u patem grind per dashuri 2her.

jo mos harro fotografin mos harro dashurin mes neve do ta harroj se lo dot te me gjej ku ike tii

1000 kilometra larg sdi a do te kthehesh prap mengjesin se harroj kur ti me mungon me mbete me nje shykim ishte pai qe paii zemren ma rrembeve dhe ike pa kufi ndoshta nuk besoj se ndonjeher do kthehesh prap e nese kthehesh zemra ti do te jappp

jo mos harro fotografin mos harro dashurin mes neve do ta harroj se lo dot te me gjej ku ike tii 3.her


Ky tekst u dërgua nga LeonoreEmira Ademi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Emira Ademi - 1000 Km Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1000 Km Larg".
3. Video është e këngës "1000 Km Larg", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 1