A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Drejtesia E Qeshorit

Sot e drejta na thrret
Na thrret me i gezu
Sa dhuna na u ba
Thjeshte mbrapa jena mbet

Sot femije eshte dita jone
Eshte liria jone
E bukura kohe e 1 qeshorit tone

Sot gezoheni se jeta shkon
Sot keto dite perjetohen
Shkojne e me s'vine
Por mbesin kujtimet ma t'mira

Mos i shfrytezoni kohen bosh
Jepnin hapsiren ksaj shoqerie
Jeni femije por keni nje dite
Drejtesine e qeshorit

- poem written by Emira Sokoli


Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019