A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Dashnia E Flaket

Kam mallin prej dites qe ...
Kam dhembjen prej nates qe...
Kam krej gjerat qe ...
Kam krejt dashnin e flaket

E flaket e mallegjim
Pa ty s'mund jeton jo pa ty
E di eshte e veshtire
Po dashnia e flakt kjo eshte per ty

Kam nevoje zemren me kthy
Se ajo me nuk ndjen asgje per ty
Ajo po i don copat e thyera
Se i duhet per dashnin e re te flaket

- poem written by Emira Sokoli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019