Më mbaj mend (për 1 muaj)


Emmy - Nuk Ke Guxim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Ke Guxim".
3. Video është e këngës "Nuk Ke Guxim", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Emmy - Nuk Ke Guxim  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

09/02/2009

2009-02-09T22:25:33+00:00uuuuuuu kaloi shum kohe me duket perjetsi ndodhi nje vit me pare asgje nuk mungon veshtrimi ne syte e mi dhe lotet jan thare.

ref.---... premtimet qe dhe nuk mund te jetonin pa ty dhe mua
dikur ti the dhe po mos te jetoj un vetem ty te dua nuk ke guxim te thuash te kuptosh cdo gje un kam por pa ty mbetem bosh por te premtoj do mundohem ti harroj dy syte enderroj nje zemer kerkoj-2x )

ti ndoshta do mendosh te njejten melodi mbetur ne lotet kristal nuk mund te me largosh vetem per nje marrezi ku mund te thuash me fal

ref---premtimet qe dhe nuk mund te jetonin pa ty dhe mua dikur ti the dhe po mos jetoj un vetem ty te dua. nuk ke guxim te thuash te kuptosh cdo gje un kam por pa ty mbetem bosh por te premtoj do mundohem ti harroj dy syte enderroj nje zemer kerkoj -2x)


Ky tekst u dërgua nga Xhoi
Më Shumë Këngë Nga Emmy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet