Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Kerkoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Atje lart
ka drita yje plot
por vetem nje
qe dua se gjej dot.

Jo nuk e di
pran ku planeti i ri
a yllesi
me vete me je ti
Ti te kerkoj

Ref:2x
Kerkoj , jetoj
hap syte dhe ste pan
dhe nuk shikoj
un yllin qe kam prane
se ne dashurojm
ate qe dot si pame
ke kemi pran se shikojm.

Atje lart
ka drita yje plot
por vetem nje
qe dua se gjej dot
Jo nuk e di nuk e di
pran ku planeti i ri
me vete me je ti aha'aha

Jo nuk e di (ahh'a)
pran ku planeti i ri
a yllesi
me vete me je ti
aha'aha'ahh'a
ti te kerkoj

Ref:4x
Kerkoj , jetoj
hap syte dhe ste pan
dhe nuk shikoj
un yllin qe kam prane
se ne dashurojm
ate qe dot si pame
ke kemi pran se shikojm.
aha'aha.......!!!


Ky tekst u dërgua nga  saramkEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/05/2007
Festivali: Top Fest 4
Muzika: Klodian Qafoku
Teksti: Arben Duka
Orkestrimi: Klodian Qafoku


Emmy - Kerkoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kerkoj".
3. Video është e këngës "Kerkoj", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0