Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Emona Mehana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Emona Mehana është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erda Bullaku

Anamaria Isufaj

Xhesuida

Nea Hamza

Gresa Hoxha

Aulona Deshishku

Jona Rada

Vesa Kiseri

Rea Rexhepi

Lyra Basha

Tags: Emona Mehana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet