Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ems Shay - Kap Ma Dorën Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro
It’s not love, at first sight
It’s not just, a summer night
Nuk esht vetëm, një infatuacion
Por dashurija per gjithmon

Hook
Oh, give me your hand, kap ma dorën dhe hajd me mu
Oh, dua te jetoj me ty, cuz it’s only u
Oh, per gjithmon dua të plakem me ty
Oh, Baby te-dua shum, cuz it’s only u

Aww laylaylaylaylay
Kap ma dorën ba ba babe
Aww laylaylaylaylay
Kap ma dorën ba ba babe

1 Strophe
A e din sa te du une ty
Dont u know ti je fryma ime, fryma ime

Bridge
Pa ty smunda me jetu tu tu
Let us never lo lo lose
What we have, what we have, what we have, what we have

Hook
Oh, give me your hand, kap ma dorën dhe hajd me mu
Oh, dua te jetoj me ty, cuz it’s only u
Oh, per gjithmon dua të plakem me ty
Oh, Baby te-dua shum, cuz it’s only u

Aww laylaylaylaylay
Kap ma dorën ba ba babe
Aww laylaylaylaylay
Kap ma dorën ba ba babe

2 Strophe
Give u everything u need
Give u everything u always have dreamt of
U don’t have to tell me
What you’re feeling, Baby une e di how you’re breathing

Bridge
Ohohohohohohoh
Zemer kap ma dorën, zemer mos e lësho mo
Ohohohohohohoh
Baby I will never never never let u go

Hook
Oh, give me your hand, kap ma dorën dhe hajd me mu
Oh, dua te jetoj me ty, cuz it’s only u
Oh, per gjithmon dua të plakem me ty
Oh, Baby te-dua shum, cuz it’s only u


Ky tekst u dërgua nga Ems ShayEms Shay
Publikimi: 30/07/2022
Muzika: Ems Shay
Teksti: Ems Shay
Produksioni: Samir Hajra
Mix & Mastering: Albasound


Ems Shay - Kap Ma Dorën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kap Ma Dorën".
3. Video është e këngës "Kap Ma Dorën", por nuk këndohet nga Ems Shay.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0