A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Jepe Tash ➡ Let's Go Now

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Cherrycrush


Jepe Tash

S'jemi, s'jemi, s'jemi
ne jo vetë, vetë, vetë
club është gjithë qyteti
pse ti pret, pret, pret

Sonte nuk më bëhet vonë
le të thonë çkado që thonë
Koha shumë shpejt kalon
common baby let's dance

Më t'mirën prej vetes
jepe tash babe
zjarrin, dëshirën
në sy unë ta vrej
më t'mirën prej vetes,
ti jepe tash babe
jepe tash babe
jepe tash babe

yeeeaaahhh...
ye-ye-ye, unë kur them "yeeeaaahhh"
shumë i shpejtë ye-ye-ye,
i say "Party Party P-Party up"

yeeeaaahh...
Afrohu ti pranë meje baby, ye-ye-ye
kur them, ye-ye-yeaa
shumë i shpejtë
ritmi n'zemrën tënde
kur them "ye-ye-ye",
I say "party party p-party up"

S'jemi, s'jemi, s'jemi
ne jo vetë, vetë, vetë
kemi njëri-tjetrin
boy I want it like that
Sonte nuk më bëhet vonë
le të thonë çkado që thonë
Koha shumë shpejt kalon
common baby let's dance

Më t'mirën prej vetes
jepe tash babe
zjarrin, dëshirën
në sy unë ta vrej
më t'mirën prej vetes,
ti jepe tash babe
jepe tash babe
jepe tash babe

2x
Dance Like That
Lose your head and make it clap
I don’t wanna stand still
I just wanna chill instead

yeeeaaahh...
Afrohu ti pranë meje baby, yeyeye
kur them "ye-ye-ye"
shumë i shpejtë
ritmi n'zemrën tënde
kur them "ye-ye-ye"
I say "Party party p-party up"


Let's Go Now

We aren't, we aren't, we aren't
alone, alone, alone, no
the club is all over the city
why are you waiting, waiting, waiting?

Tonight I won't be late
I'll let them say whatever they want
The time goes very fast
common baby, let's dance

The best of yourself
give it to me now, babe1
the fire, the desire
I see them in your eyes
the best of yourself,
give it to me now, babe
give it to me now, babe
give it to me now, babe

yeeeaaahhh...
ye-ye-ye, when I say "yeeeaaahhh"
very fast ye-ye-ye,
I say "Party Party P-Party up"

yeeeaaahh...
Come close to me, baby, ye-ye-ye
When I say ye-ye-yeaa
very fast
(is) the rhythm of your heart
when I say ye-ye-ye
I say "party party p-party up"

We aren't, we aren't, we aren't
alone, alone, alone, no
we have each other
boy, I want it like that
Tonight I won't be late
I'll let them say whatever they want
The time goes very fast
common baby, let's dance

The best of yourself
give it to me now, babe
the fire, the desire
I see them in your eyes
the best of yourself,
give it to me now, babe
give it to me now, babe
give it to me now, babe

2x
Dance Like That
Lose your head and make it clap
I don’t wanna stand still
I just wanna chill instead

yeeeaaahh...
Come close to me, baby, ye-ye-ye
When I say ye-ye-yeaa
very fast
(is) the rhythm of your heart
when I say ye-ye-ye
I say "party party p-party up"

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019