A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dreq ➡ Naughty

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Stela_strefie


Dreq

Gotta gotta stop callin'
See me around won't stop ballin'
Bring me a ring with a bling
Bring mea ring with a bling

Sdu mo me ta ni zonin
Fjalt e tua pom lodhin
Ringin' a ringin'a ring
Ringin'a ringin'a ring

Sdi qysh je m'su ti per mu s'o interesant
Me c'ka je msu ti zemer un jam shum ma nalt
Ska as n'ankand se jom ma shum se diamant
You like it baby,you like it babe

Se din as vet ca don
Lyp shum po se meriton
Mhmm djemt si ti mu mdojn pergjithmon

Tkallxoj kush o dreq
Se pa gjum un ty tlej
Tkallxoj kush o dreq
Se nuk t'lo as me flejt
Tkallxoj kush o dreq
Mem pas mo nuk m'len
Tkallxoj kush o dreq
Tkallzoj kush o dreq

Try to get too close
And ill leave before you know

Kur m'sheh nga mrapa
Bubble bass
Kur m'sheh nga para
Angel face
Spot doket normal ah
Pot doket normal ah?

Menien ta kom marr ah
Double D's
Kqyrem n'total jom
Masterpiece
Spot doket normal ah
Pot doket normal ah?

Sdi qysh je m'su ti per mu s'o interesant
Me c'ka je msu ti zemer un jam shum ma nalt
Ska as n'ankand se jom ma shum se diamant
You like it baby,you like it babe

Se din as vet ca don
Lyp shum po se meriton
Mhmm djemt si ti mu mdojn pergjithmon

Tkallxoj kush o dreq
Se pa gjum un ty tlej
Tkallxoj kush o dreq
Se nuk t'lo as me flejt
Tkallxoj kush o dreq
Mem pas mo nuk m'len
Tkallxoj kush o dreq
Tkallzoj kush o dreq

Uuuhh i don't wanna come until you do
We can keep on going till you lose
I don't wanna come until you do
I'll come for you

Try to get too close
And ill leave before you know


Naughty

Gotta gotta stop callin'
See me around won't stop ballin'
Bring me a ring with a bling
Bring me a ring with a bling

Don't wanna hear your voice
Your words are boring me
Ringin' a ringin' a ring
Ringin' a ringin' a ring

I don't know how you used to but for me you're not cool
I'm higher than what you are used to
Not even in auction cause I'm more than diamond
You like it baby, you like it babe

You don't know what you want
You want too much but don't deserve it
Mhmm boys like you they love me forever

I tell you who's naughty
Cause I don't let you sleep
I tell you who's naughty
Cause I won't let you sleep
I tell you who's naughty
If you have you won't let me
I tell you who's naughty
I tell you who's naughty

Try to get too close
And I'll leave before you know

When you see me behind
Bubble bass
When you see me in front
Angel face
Doesn't seem normal huh?
Does it seem normal huh?

I got your attention
Double D's
Look me
I'm masterpiece
Doesn't seem normal huh?
Does it seem normal huh?

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019