A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca & Noizy

Bow Down ➡ Bow Down

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sergiqirko


Bow Down

Noizy:
Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca & Noizy: La La La La La La x4

Enca & Noizy: Bow down to the King and the Queen jo.. 2x

Enca:
Ok, stop!
Dhe niher ku jena prap
Bashk, me kuror t'shoh prej nalt
Shihet si e bojna per cdo nat naa

Enca:
Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don
Oh no, oh no, oh no, oh no..

Noizy:
Sa vi anej, sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again, krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Noizy:
Jam prap si terror i nates
Me kapuca prap n'krye t'rradhes
Na vijn turmat permrapa
Dihet se bim n'sy nga krejt estrada

Noizy:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Po sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca : 2x
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Noizy : 2x
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Noizy:
Sa vi anej, sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Enca:
Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don
Oh no, oh no, oh no, oh no..

Noizy & Enca
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Noizy:
I really told you ye Im betta den dem
Yeah im betta den dem
Im the life of the party

Enca:
Enca betta den dem,
Enca betta den dem
Un jam speciali i nates

Noizy:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermunohen por esht e veshtir tja djalin

Enca:

Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermunohen por esht e veshtir tja djalin

Enca :
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot! 2x

Noizy:
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot! 2x


Bow Down

*Noizy*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Enca*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Noizy & Enca*
Lalalalalalalala
Bow Down to the King and the Queen...
Bow Down to the King and the Queen...
*Enca*
Ok, I stop!
And once we are back together ...
with crown we see from up...
See how we do it every night
Oh no! I heard you were jealous
Oh no! I'm idol you can not understand it
Oh no! My place you loves to much
Oh no, oh no, oh no, oh no..
*Noizy*
Every time I go there..
Everybody say, everybody say ..
Noizy back again, all are coming there...
Everyone of dem, everyone of dem .......
I'm still like a night terror...
With the hood again on top of the line...
Crowds come to us on the back...
We know that we come from all burlesque eye....
*Noizy*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Enca*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Enca*
Lead above now
Lead above
I want to hear because It is made to Hot!
*Noizy*
Lead above now
Lead above
I want to hear because It is made to Hot!
*Noizy*
Every time I go there..
Everybody say, everybody say ..
Noizy back again, all are coming there...
Everyone of dem, everyone of dem .......
*Enca*
Oh no! I heard you were jealous
Oh no! I'm idol you can not understand it
Oh no! My place you loves to much
Oh no, oh no, oh no, oh no..
*Enca & Noizy*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Noizy*
I really told you ye Im betta den dem
Yeah im betta den dem
Im the life of the party
*Enca*
Enca betta den dem,
Enca betta den dem
I'm the special of the night
*Noizy*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Enca*
Bow down to the King and the Queen...
Nobody can't stop us ... How many try, and try but it is difficult to succeed
*Enca*
Lead above now
Lead above
I want to hear because It is made to Hot!
*Noizy*
Lead above now
Lead above
I want to hear because It is made to Hot!

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019