A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca & Noizy

Bow Down ➡ Prosterner

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sergioffical


Bow Down

Noizy:
Bow down to the King and the Queen jo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca & Noizy: La La La La La La x4

Enca & Noizy: Bow down to the King and the Queen jo.. 2x

Enca:
Ok, stop!
Dhe niher ku jena prap
Bashk, me kuror t'shoh prej nalt
Shihet si e bojna per cdo nat naa

Enca:
Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don
Oh no, oh no, oh no, oh no..

Noizy:
Sa vi anej, sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again, krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Noizy:
Jam prap si terror i nates
Me kapuca prap n'krye t'rradhes
Na vijn turmat permrapa
Dihet se bim n'sy nga krejt estrada

Noizy:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Po sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Enca : 2x
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Noizy : 2x
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot!

Noizy:
Sa vi anej, sa vi anej
Everybody say, everybody say
Noizy back again,krejt po vin anej
Everyone of dem, everyone of dem

Enca:
Oh no! Kom ni po xhelozon
Oh no! Jom idoll sun e kupton
Oh no! Venin tem ti shum e don
Oh no, oh no, oh no, oh no..

Noizy & Enca
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermumohen por esht e veshtir tja dalin

Noizy:
I really told you ye Im betta den dem
Yeah im betta den dem
Im the life of the party

Enca:
Enca betta den dem,
Enca betta den dem
Un jam speciali i nates

Noizy:
Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermunohen por esht e veshtir tja djalin

Enca:

Bow down to the King and the Queen yo
Kerkush sun tna nali
Sa munohen, stermunohen por esht e veshtir tja djalin

Enca :
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot! 2x

Noizy:
Coje ma nalt tash
Coje ma nalt
Du me ni o ka bohet shum Hot! 2x


Prosterner

Noizy:
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Comme, esayer esayer mais il est difficile attaque sur

Enca
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Commen, esayer esayer mais il est difficile attaque sur

Enca & Noizy La La La La La La x4

Enca & Noizy: prosterner devant le roi et la reine yo.. 2x

Enca
Ok, arrêtez-vous!
et encore quand nous sommes de retour
Ensemble avec des couronnes de pour rechercher
les goûts comme le font tous les soirs soirs

Enca:
Oh non! J'ai entendu est jaloux
Oh non! Suis soleil Idoll comprend
Oh non! Mettre tem à de nombreux aimer
Oh non, oh non, oh non, oh non ..

Noizy:
Comme J'y vais comme j'y vais
Tout le monde dit, tout le monde dit
Noizy à nouveau, tous étaient j'y vais
Tout le monde du taureau, tout le monde du taureau

Noizy:
J'aime encore la terreur de nuit
Avec le capot à nouveau début rotation
foules viennent à nous dos
On sait que oeil d'automne de tous burlesques

Noizy:
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Mais comment esayer esayer mais il est difficile attaque sur

Enca:
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Comme esayer, esayer mais il est difficile attaque sur

Enca: 2x
conduire au-dessus
maintenant conduire au-dessus
Devenir très hot

Noizy: 2x
Conduire au-dessus
maintenant conduire au-dessus
devenir très hot

Noizy:
Comme J'y vaiscomme j'y vais
Tout le monde dit, tout le monde dit
Noizy à nouveau, tous étaient j'y vais
Tout le monde du taureau, tout le monde du taureau

Enca:
Oh non! j'ai entendu est jaloux
Oh non! Suis soleil Idoll comprend
Oh non! Mettre tem à de nombreux aimer
Oh non, oh non, oh non, oh non ..

Noizy & Enca
Prosterner devant le roi et la reine yo
L'homme ne pouvait pas nous arrêter
Comme esayer esayer mais il est difficile attaque sur

Noizy:
Je vous ai dit que je vraiment vous Im Betta den dem
im Betta den dem
Im la vie du parti

Enca:
Enca Betta den dem,
Enca Betta den dem
Je suis spécial la nuit

Noizy:
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Comme esayer, esayet mais il est d'attaque dure

Enca
Prosterner devant le roi et la reine yo
l'homme ne pouvait pas nous arrêter
Comme esater esayer mais il est d'attaque dure

Enca
Conduire au-dessus
maintenant condaire au-dessus
devenir trés hot(x2)Noizy
Conduire au-dessus
maintenant conduire au-dessus
Devenir trés hot 2x

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019