A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Ciao ➡ Alo

 Shqip ➡  Rumanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Ciao

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Sa po du me pi
Dridhe njo

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

Other boyz
Treat 'em like toyz
Dem little boyz
Dey make no noise

Zgjohu, nga kjo enderr e keqe zgjohu
Fjalt e tyre i dgjon,mashtrohu
Vetem na e dina ca ka
Zgjohu, njo si un sun e gjen,provo
Jom e nxon, per me hup skam koh un
Un e ti e dina ca ka

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni (X2)

2x
Ata folin bla bla bla bla bla
Neve ja bojm hahahahaha
Ti se din se ça o
Tani ta boj ciao ciao

E di, e di, e dija
Ste pelqyn fjalet e mija
Zgjodhe mu kon vetem e per mu menon
Tash nga largesia

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

2x
Ata folin bla bla bla bla bla
Neve ja bojm hahahahaha
Ti se din se ça o
Tani ta boj ciao ciao

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat kena edhe dashni

Sa po du me pi
Jom me shok jo nuk nina n'vetmi
Kcejna shum edhe bojna party
Kena tonat kena edhe dashni


Alo

Știi cum sa bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
Știi cum să bei
Dridhe nu

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Chioșcurile noastre nu mă iubesc

Știi cum să bei
Haideți cu prietena mea nina n'vetmi
Cât de greșit mă întorc la tine
Până să-mi mișcă trupul

Alți băieți
Tratează-le ca un toyz
Dem mic băiat
Dey nu face nici un zgomot

Trezește-te, ieși din acest vis rău treaz
Cuvintele lor îți spun, înșelând
Numai noi știm despre asta
Treziți-vă, veniți ca soarele găsește, încercați
Hei, hei, hei
Unul și tu știi asta

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Chioșcurile noastre nu mă iubesc

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Canițele noastre nu mă iubesc (X2)

2x
Vorbește bla bla bla bla bla
Neve i bojm hahahahaha
Știi ce?
Acum să boo ciao ciao

Știu și știu și dau
Îți plac cuvintele mele
Am ales doar să merg pe jos
De acum încolo

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Chioșcurile noastre nu mă iubesc

Știi cum să bei
Haideți cu prietena mea nina n'vetmi
Cât de greșit mă întorc la tine
Până să-mi mișcă trupul

2x
Vorbește bla bla bla bla bla
Neve i bojm hahahahaha
Știi ce?
Acum să boo ciao ciao

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Chioșcurile noastre nu mă iubesc

Știi cum să bei
Dridhe a observat că fumăm iarba
A existat și un batalion de partid
Canițele noastre nu mă iubesc

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019