A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Je Veux

 Shqip ➡  Frengjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  11

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Sergiiiii2018


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Je Veux

2 ×
Ouh Maria, ouh Maria...
Je pense avoir des pensées
Mes pensées, mes pensées
Nah-Nah moi-même comme je crois

2 ×
Oh la la il est marié
Il m'aime à snapchat moi écrit
9 appels manqués sur le téléphone

Je veux
Coeur que tu connais
Je veux
Vous n'avez jamais besoin de savoir combien
Gril
Ne me manquez pas dans vos bras

Coeur
Appelons quand vous êtes seul
Peut-être que je vais vous laisser savoir quoi faire d'autre
Je ne sais pas si je viens mais attends

Ooh oui,
Savez-vous comment vous êtes bon
Nous gardons le secret entre nous
Donne-moi gentil papa ouais ouais

Je veux
Coeur que tu connais
Je veux
Vous ne manquez jamais de jours
Gril
Ne manquez pas votre voiture

Pourquoi, combien de fois, toi et moi
Doit être éloigné l'un de l'autre
Tu sais combien j'aime...

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019