A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Dua ➡ Ich Möchte

 Shqip ➡  Gjermanisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Megi


Dua

[Intro:]
Kurrë nuk e kisha menduar se një ditë do e shihja veten këtu.
Ashtu sikurse kurrë nuk do ta kisha besuar se çfarë mund të isha në gjendje të beja.
Nëse dy ditë më parë do të më kishe pyetur se a besoja në dashuri, përgjigjia ime do të ishte "Po". Ndërsa tani mendoj se njerëzit janë të aftë të jetojnë në iluzionet që krijojnë vetë. S'dua të tregoj për veten se nuk i besoj askujt sekretet e mia. Por tani që nuk i besoj më as vetes, po kthehem nga ti...


Ouh Maria, ouh Maria...
Hekmi do mendime që i kam
Mend't e mia, mend't e mia
Nah-Nah vetes sime s'i besoj


Kuku aj osht i martum
Aj m'don n'snapchat m'shkrun
9 missed calls n'telefon
On on on

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Zemer,
Hajde thirrëm kur je vetëm
Nashta t'kallxoj ca boj tjetër
S’di nëse vij amo pritëm

2x
Ooh yeah,
S'di a ta kom thon sa i mir je
E majna sekretin mes neve
Give it to me nice daddy ooh yeah

2x
Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua

2x
Pse sa herë, une edhe ti
Duhet mu kon larg prej njoni tjetrit
Ti s'e din se sa dua...

Dua
Zemër ti s'e din sesa
Dua
Kurr nuk ki me dit sesa
Vuaj
S'muj mu kon n'kraht e tua...


Ich Möchte

Ich hätte nie gedacht, dass ich mich eines Tages hier sehen werde.
Genauso wie ich niemals geglaubt habe, das ich in der Lage bin, dies zu tun.
Wenn du mich vor zwei Tagen gefragt hättest, ob ich an die Liebe glaube, wäre meine Antwort "Ja". Nun denke ich, dass Menschen in der Lage sind, in den Illusionen zu leben, die sie selbst erschaffen. Ich will nichts über mich sagen, weil ich niemandem meine Geheimnisse vertraue. Aber jetzt, da ich mir selbst nicht mehr vertraue, komme ich zu dir zurück...

2 ×
Ouh Maria, ouh Maria...
Nimm die Gedanken weg, die ich habe
Meine Gedanken, meine Gedanken
Nah-Nah Ich vertraue mir selbst nicht

2 ×
Obobo, er ist verheiratet
Er liebt mich, schreibt mir auf Snapchat
9 verpasste Anrufe am Telefon

2x
Ich möchte
Schatz du weißt nicht wie viel ich
Ich möchte
Du wirst nie wissen, wie viel ich
leide
Ich kann nicht in deinen Armen sein

2x
Schatz
Ruf mich an, wenn du allein bist
Vielleicht erzähle ich dir etwas anderes
Ich weiß nicht, ob ich komme, aber warte

2x
Oh ja,
Ich weiß nicht, ob ich die sagte, dass du gut bist.
Wir behalten das Geheimnis zwischen uns
Gib es mir Daddy ooh yeah

2x
Ich möchte
Schatz du weißt nicht wie viel ich
Ich möchte
Du wirst nie wissen, wie viel ich
leide
Ich kann nicht in deinen Armen sein

2x
Warum so oft, du und ich voneinander entfernt sein müssen.
Du weißt nicht, wie viel
Ich möchte
Schatz du weißt nicht wie viel
Ich möchte
Du wirst nie wissen, wie viel ich
leide
Ich kann nicht in deinen Armen sein..

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019