A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca

Balad ➡ Ballad

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Encatics


Balad

Nuk o' si dje
Deti ke blu edhe qielli me re
Flisnim per future ca ndodhi me ne?
Un jam hala amo ti mo nuk je...
Nuk o' si dje
Ata fitun
Me i lumtur a je?
Gjithcka ka vdek
Ti vec fjalet mi le
You f**kin' liar
You lied to me yeah

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra

N'Amsterdam me bari
N'Tiran me dashni
Tash u bo histori
Xhelozi e merzi
U kon real? Nuk e di...
N'Amsterdam me bari
N'Tiran me dashni
Ca kom dasht je kon ti
Cannabis, ecstasy
Mon ami, c‘est la vie

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra

Thirrem, thirrem, thirrem prap
Frymen ma nal ti
Hajde tash hajde tash
Hajde majem nalt ti
Hajde mysim kohen bashk
Boten ma fal ti

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra


Ballad

It's not like yesterday
The sea is blue and the sky is cloudy
We talked about future what happened to us?
I'm still but you are not...
It's not like yesterday
They won
Are you happy?
Everything died
You left me only words
You f**kin' liar
You lied to me yeah

And go in hell
And don't turn back
Miss me
And don't search for me
Do you want to kill me?!

And go in hell
And don't think that
you can come back
And don't try even in dreams

In Amsterdam with weed
In Tirane with love
Now it became story
Jealousy and sadness
Was it real? I don't know...
In Amsterdam with weed
In Tirane with love
You was what I wanted
Cannabis, ecstasy
Mon ami, cest la vie

And go in hell
And don't turn back
Miss me
And don't search for me
Do you want to kill me?!

And go in hell
And don't think that
you can come back
And don't try even in dreams

Call me, call me, call me again
You take my breath away
Common now common now
Come keep me up
Come spend time together
You give me the world

And go in hell
And don't turn back
Miss me
And don't search for me
Do you want to kill me?!

And go in hell
And don't think that
you can come back
And don't try even in dreams

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019