Enca

Enca Pyet A Ju Kujtohet Kjo …

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-02-2016]
Enca Haxhia nuk ka publikuar ende ndonjë projekt gjatë 2016-tës por prap se prap ajo vazhdon të mbajë suksesin me hitet e saj në vitet e shkuara.

Enca ka publikuar në rrjetin e saj social në "Facebook" videon e këngës "A po tpelqen" e cila ishte edhe kënga që e ngriti në karrierë.

Në mbishkrimin e videos ajo ka shkruar: “Kujt i kujtohet kjo”, duke na bërë të ditur që ka shumë nostalgji për këtë këngë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Enca Pyet A Ju Kujtohet Kjo …

  Enca - A Po T’pëlqen [Teksti dhe Klipi]

Komente 0