Enca

Enca Bën Premtim "Tërheqës” Për Shën Valentin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[10-02-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia ka nisur një kampanjë shumë interesante kohëve të fundit e cila ka të bëjë me postimin e disa fotove me photoshop nga fansat e saj të cilat do ti publikojnë me hashtag.

Ja se çfarë shkruan Enca:

“Gëzuar Shën Valentinin për të gjithë fansat e mi beqarë. Këtë Shën Valentin ju nuk do të jeni më single, fotoshopojni veten krah kësaj fotografie dhe postojeni me hashtagun, #KissEnca dhe në 14 shkurt unë do të postojë foton më të bukur”, shkruan këngëtarja seksi.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Enca Bën Premtim “Tërheqës” Për Shën Valentin


Komente 1