Enca

“Dreq” - Kënga Më E Re Nga Enca

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[23-02-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia po pregaditet që shumë shpejt të sjellë në treg këngën e saj më të re e cila do të mbajë një titull shumë interesant "Dreq".

Lajmin për këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Enca pasi ka publikuar një foto në Instagram ku shihet e veshur me plot stil dhe duke u bërë gati të lansojë këngën e saj të re.

"A jeni gati" - iu ka drejtuar fansave Enca.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

“Dreq” - Kënga Më E Re Nga Enca


Komente 0