Enca

Enca Përshëndet Fansat Nga Plazhi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[17-04-2016]
Mund të ju duket e pabesueshme, por Enca i ka befasuar të gjithë me fotot e fundit në Instagram. Këngëtarja pas suksesit me këngën “Dreqi” ka vendosur që të kënaqet në brigjet e bregdetit dhe me rrezet e diellit.

Pas fotos së publikuar ku Enca vë në fokus këmbët e saja, ajo minuta më parë ka publikuar një tjetër foto ku duket shumë seksi.Kësaj here, Enca ka vendosur të pozojë topless dhe të shfaq vithet e saja, trasnmeton Express.

Se a është Enca në foton e fundit, apo është dobësuar më të vërtet shumë mbetet të shihet në muajt e ardhshëm të verës.
 (Express)

Enca Përshëndet Fansat Nga Plazhi


Komente 0