A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Enca - Play My Game


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  30

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/10/2014

2014-10-14T16:45:09

Teksti:

Enca

Teksti:

Uki Latifi

Produksioni:

Zzap And Chriss


hey you
come and show me what you can do
I'm gon' give it to ya
all I got, everyday and night
everyday and night-night

hey you
come and show me what you can do
I'm gon' give it to ya
all I got, everyday and night
everyday and night-night

Callin , callin my name
I know that you want it
want it again...
Love it when I'm hearin-hearin you say
You can't wait to see
and kiss me all day .

and oops..
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game

Babe hold me tight
I don't wanna waste no time
If you want me don't think twice
Steal your heart and make it mine

and oopss.
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game

ref..2
hey you
come and show me what you can do
I'm gon' give it to ya
all I got, everyday and night
everyday and night-night

Callin , callin my name
I know that you want it
want it again...
Love it when I'm hearin-hearin you say
You can't wait to see
and kiss me all day .

and oops..
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game

Overdosed on love
when it's good it's not enough
Hmm let's do it nice and slow
Gimme some, ill give you more

and OOpss..
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game
I I I I play my game

ref..2
hey you
come and show me what you can do
I'm gon' give it to ya
all I got, everyday and night
everyday and night-night


Ky tekst u dërgua nga Gentaa Krasniqi
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019