A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Balad


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

2 🔥🔥

01/02/2019

2019-02-01T17:00:12

Muzika & Teksti:

Enca

Video Produksioni:

Pro Video
Nuk o' si dje
Deti ke blu edhe qielli me re
Flisnim per future ca ndodhi me ne?
Un jam hala amo ti mo nuk je...
Nuk o' si dje
Ata fitun
Me i lumtur a je?
Gjithcka ka vdek
Ti vec fjalet mi le
You f**kin' liar
You lied to me yeah

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra

N'Amsterdam me bari
N'Tiran me dashni
Tash u bo histori
Xhelozi e merzi
U kon real? Nuk e di...
N'Amsterdam me bari
N'Tiran me dashni
Ca kom dasht je kon ti
Cannabis, ecstasy
Mon ami, c‘est la vie

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra

Thirrem, thirrem, thirrem prap
Frymen ma nal ti
Hajde tash hajde tash
Hajde majem nalt ti
Hajde mysim kohen bashk
Boten ma fal ti

Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu per mu n'mall
Edhe mos m'kerko
A don me m'vra?!

Dhe shko n'djall
Edhe mos meno qe
ki mu kthy prap
Edhe mos u muno as n'endrra

Kartolina (4)

U krijua nga Ledjona Hasa 2019-03-12 18:35:07
Dhe shko n'djall
Edhe mos meno
Që ki mu kthy prap
Edhe mos u muno
As n'ëndrra
2019-02-08 20:10:00
Thirrëm, thirrëm prapë
Frymën ma nal ti
Hajde tash, hajde tash
Hajde majëm nalt ti
Hajde mysim kohën bashkë
Botën ma fal ti
U krijua nga EncaTics 2019-02-02 12:42:37
Ata fitun...
Më i lumtur a je?
Gjithçka ka vdek
Ti veç fjalët mi le
2019-02-01 22:15:06
Dhe shko n'djall
Edhe mos u kthe
Mytu për mu n'mall
Edhe mos m'kërko

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019