A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Endri Free Mc - I Bekuar


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/02/2018

2018-02-10T19:00:00

Music & Lyrics:

Endri Free Mc

Music & Arrangement:

Vani Rushiti

Arrangement:

Vin Veli


Seç ecja buze detit moj
ku vala puth token
sec te pash ty moj lule
dhe gjeta gjith boten

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Si trendafil ne tavolin
nje ze nje buzeqeshje
dora qe kalon mbi floke
sec me dha kaq etje

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Ne jet do te kemi shum stuhi
perplasje dhe rebeshe
ti moj zemer mos u dridh
ke timen mbeshtetje

REF.:
C'ti kerkoj zotit me shum
ne krah ty te te kem
shpirti po me derdhet lume
i bekuar do te jem

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019