A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Na Dy” Nga Endri


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  34
[25-12-2014]
Një tjetër emëri i ri i muzikës po i afrohet skenës sonë. Fjala është për të talentuarin Endrit Elshani të cilin të gjithë e thërrasin Endri. Edhe pse i ri në moshë ai ka nisur ti marrë që tani hapat e mëdhenj drejt muzikës.

Endri sapo ka publikuar videoklipin e tij të parë me titull "Na dy", këngë e cila është punuar nga Zzap & Chriss. Tekstin e ka shkruajtur Soolkid & Timi Novoberda e perderisa për klipin është kujdesur produksioni Pinkmoon Creative.

Ky është vetëm fillimi i Endrit drejt suksesit!
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Endri - Na Dy [Teksti dhe Klipi]
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018