A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
 • 20-03-2016
  Këngëtari i ti i skenës Endrit Elshani - Endri shumë shpejt so të vijë me një këngë të re dhe videoklip, xhirimet e të cilit kanë përfunduar dje. Kënga titullohet "Thirrem" e ndërsa është punuar nga Zzap and Chriss si gjithmonë të cilët janë kujdesur për muzikën & tekstin. Kënga do të vizualizohet edhe me videoklip, xhirimet e të cilit janë përfunduar në Prizren dhe po pregaditet nga Xl Provideolux. Projekti i fundit nga Endri ishte balada e tij "Dy zemra". Më lart mund të ndiqni edhe trailer-in e klipit më të ri....

 • 13-11-2015
  Këngëtari i ri Endri sapo ka publikuar edhe këngën e tij më të re, e cila kësaj here është më ndryshe pasi na erdhi me një baladë. "Dy Zemra" titullohet kënga e cila është punuar me muzikë & tekst nga Filloreta Raçi (një bashkpuntore e Zzap & Chriss), e ndërsa për mixim është përkujdesur Darko Dimitrov. Videoklipi i këngës është pa ngjyra, bardh e zi & shumë interesant, i pregaditur me mjeshtri nga XL Films....

 • 18-07-2015
  Endri Elshani edhe pase mjaft i ri në moshë po arrin të bëhet një emër mjaft i afirmuar i muzikës, ai madje cilësohet si një nga më të suksesshmit nga artistët e rinj. Së fundmi ai ka publikuar këngën e tij më të re në bashkpunim me reperin Getinjo. "Kukllati" titullohet kënga e tyre më e re e cila është lansuar edhe me videoklip. Kënga është mjaft verore dhe është punuar nga producentët Zzap & Chriss, e ndërsa tekstin e ka shkruar Getinjo. Videoklipi është punuar nga XlProvideolux....

 • 22-01-2015
  Endri, një yll i ri i muzikës në skenën tonë ka debutuar për herë të parë në skenën e muzikës me këngën "Na Dy". Endrit Elshani është vetëm 15 vjeç dhe ka shënuar sukses mjaft të madh me videoklipin e tij të parë. Endri vjen në këtë intervistë ekskluzive për të na rrëfyer gjithçka rreth projektit të tij të parë muzikor.. TeksteShqip: Endi, keni deubutar për herë të parë në skenë me këngën "Na dy". Na flisni pak më shumë rreth projektit? Endri: Përshëndetje, po kjo është kënga ime e parë e punuar nga zzap & chriss, kënga është pr...

 • 25-12-2014
  Një tjetër emëri i ri i muzikës po i afrohet skenës sonë. Fjala është për të talentuarin Endrit Elshani të cilin të gjithë e thërrasin Endri. Edhe pse i ri në moshë ai ka nisur ti marrë që tani hapat e mëdhenj drejt muzikës. Endri sapo ka publikuar videoklipin e tij të parë me titull "Na dy", këngë e cila është punuar nga Zzap & Chriss. Tekstin e ka shkruajtur Soolkid & Timi Novoberda e perderisa për klipin është kujdesur produksioni Pinkmoon Creative. Ky është vetëm fillimi i Endrit drejt suksesit!...


Pages:
1

» Add An Article »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018