Endrit Shani
Endrit Shani
Endrit Shani
  • Vendlindja:
  • Tiranë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Tetor 1986
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Endrit Shani është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Maj 2009, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Shenimi".

Në Maj 2010, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Histori Dashurie".

Në Qershor 2011, Endrit Shani merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Per Ty".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0