Enea Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Enea Jakupi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Enea Jakupi eshte nxenese e shkolles "Musa Zajmi". Nena e saj quhet Aferdita kurse babai Artan. Ka edhe nje vella i cili quhet Elon. Kenga e saj e pare eshte "Kenga per Gjyshin", te cilen e beri kur ishte 9 vjet e gjysme....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Kanina Pllana

Eda Maliqi

Lorena Rusinovci

Erblina Bejta

Eanda Nishevci

Vesa Hamdiu

Lorena Shala

Anisa Hoda

Sara Mulliqi

Urtina Ramadani


Tags: Enea Jakupi

Krijo Një Kartolinë