A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eneda Tarifa Feat. Alexander

Thurje # ➡ Knitting

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Balkaneuro


Thurje #

Dashuri qe shkojn, dashuri qe vijn
veten e provoj,
veten dite per dite
jo nuk e kupton
ne kete jete kush je
kush te do me shum
e kush te jep vertet

Ref:
fjalet jane njesoj
por jo unë
shpirtii te kerkon
por jo unë
nje dite do ta kuptosh edhe ti
ndryshojn veq emrat qe thyejnë zemrat.

ooouu.....
fjalet jane njesoj, asgje nuk ndryshon
historin e pare
sdi pse ma kujton
po mundohem unë,
te jem e vertet
po kush me beson
askush ne kete jete

Ref (3x)
fjalet jane njesoj, por jo un
shpirti te kerkon por jo un
nje dite do ta kuptosh edhe ti
ndryshojn veq emrat qe thyejn zemrat
nje dite to ta kuptosh edhe ti, ndryshojn veq emrat qe thurrin zemrat.


Knitting

love that goes, love that comes
i am testing my self
day after day
no you don't understand
who you are in this life
who loves you more
who gives you the truth

Refren:
words are the same
but not me
my soul wants you
but not me
one day, you will understand too
only names change, when hearts break

words are the same, they don't change
the first history/past
i don't know why you remind me of it
i am trying
to be real
but who believes me
no one in this life

Refren:
words are the same
but not me
my soul wants you
but not me
one day, you will understand too
only names change, when hearts break

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019