A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eneda Tarifa

Përrallë ➡ Cuento De Hadas

 Shqip ➡  Spanjisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Andrea Freire


Përrallë

Kjo përrallë e do
Një shpërblim
Një fund nga ato
Siç vetëm unë e ti dim
Me shumë lot
Dhe akoma më shumë çmenduri
Me shpirt dhe vetëm vetëm dashuri

Oh ti, je ajo ndjenjë
Që unë kam besim
Dhe frikë jo nuk e ndjeje

Une ndaj të dua
Une të dua…
Dhe harroj për ty
Dhe kujtoj për ty..çdo gjë
Ndaj të dua
Une të dua
Dhe harroj për ty
Dhe kujtoj për ty…çdo gjë

Vjen një kohë kur stë mjafton
Ajo që ke dhe përfundon
Veten bosh ti e gjen
Dhe aty, unë vij tek ty
Është vendi ku shpirti im gjehet

Oh ti, je ajo ndjenjë
Që unë kam besim
Dhe frikë jo nuk e ndjeje

Une ndaj të dua
Une të dua…
Dhe harroj për ty
Dhe kujtoj për ty..çdo gjë


Cuento De Hadas

Este cuento de hadas necesita
una recompensa
Uno de esos finales
que solo tú y yo conocemos
Con muchas lágrimas
porque aún hay demasiada locura
con sentimiento y solo, solo amor

Oh, tú eres ese sentimiento
en el que creo
y no siento miedo

Es por eso que te quiero
te quiero...
Y me muero por ti
y olvido por ti... no hay noche
Es por eso que te quiero
te quiero
Y me muero por ti
y olvido por ti... no hay noche

Llega un momento en el que no estás satisfecho
con lo que tienes, y se acaba
Te encuentras vacío
Y allí llego a ti
Es el lugar donde mi alma se encuentra

Oh, tú eres ese sentimiento
en el que creo
y no siento miedo

Es por eso que te quiero
te quiero...
Y me muero por ti
y olvido por ti... no hay noche

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019