Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Për Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  15

Lekunden pishat nen rete qe ikin
Ikin e ikin rete neper shi...
Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh tiashtu si pres pasditeve te me tel ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Une pres te shoh pas reve pa qiell
Ashtu sic pres pasditeve, te me telefonosh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh ti

Ti do te vish, une e di, do vish patjeter
Po une dua te vish tani, neper shi
Pastaj rete do te ikin dhe do dale dielli
Po une dua diellin te ma sjellesh ti

Si mund te jetoj pa zerin tend
Pa ty
Eneda Tarifa
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2021
Muzika: Edmond Rrapi
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni: Shpëtim Saraçi
Teksti: Drita Çomo
Starring: Florian Agalliu
Mix & Master: Shpetim Saraçi
Guitare: Arian GjiciEneda Tarifa - Për Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Ty".
3. Video është e këngës "Për Ty", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0