A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Enemy - Akoma


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/12/2017

2017-12-07T14:56:30

Akoma jam ne studio akoma tu ber rep,akoma msheh mua ne rrug duke kerku per lek ,akoma me sheh mua endrrat duke ndjek,akoma duke luftuar dhe pse sesht e leht

Kur te mshini ju ne rrug ju lutem mos me shqetesoni,po ju them juve qe muziken time se kuptoni,kur ti leshoj kto rrrima un i kopjon ai ju do thoni,un vec dua te bej pare me shum pare se berluskoni,se po dua mu bo i pasur,per me pas nje kerr te rehatshem,per mi pas kto vila larg shum,qe ti kem kto pare mee thas un,qe ti kem kto veshje guci,qe ti kem kto veshje prada, ti kto unaza te arta,te udhetoj ne cdo vend te harta

Akoma akoma akoma akoma msheh mua netet e vona,duke ber keng te reja duke punuar pa norma ,duke krijuar rima duke testuar metoda,qe perfeksioni i cdo kenge te jet na majata e plota,me duhet nje beat tjeter qe te nxjerr kryeveper,inspirimin mund ta gjej ne cdo vend te erret ,do vazhdoj ta them e kam then edhe me heret,nuk kam per tu ndal derisa te shkoj ne bot tjeter

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018